LV RU EN
facebook Google+ twitter

Kontakti

SB un PARTNERI KLIENTU CENTRS

Piedrujas iela 7A, LV-1073, Rīga, skatīt kartē;
P. - Pk. 8:00 - 17:00
+371 67 113 070; +371 29 285 299
info@sbunpartneri.lv
E-VEIKALS: serviss@sbunpartneri.lv
www.sbunpartneri.lv

SB un PARTNERI SALONVEIKALS

Bruņinieku iela 41, LV-1011, Rīga, skatīt kartē;     NO 21.08.2017 - PIEDRUJAS IELĀ 7A, skatīt kartē;
P. - Pk. 9:00 - 18:00; pārtraukums 13:00 - 14:00
 
+371 67 311 017  
salons@sbunpartneri.lv
 

Administrācija    
Sabīne Beca  valdes locekle / direktore  sabine@sbunpartneri.lv
Evita Zvirgzdiņa  prokūriste / grāmatvede / mājas lapas administratore  evita@sbunpartneri.lv
Nauris Eglītis  projektu vadītājs - organizācija  nauris@sbunpartneri.lv
Anda Ščerbinska  grāmatvede  anda@sbunpartneri.lv
Lilita Odzule  iepirkšanas speciāliste  lilita@sbunpartneri.lv
Ieva Meldere
 iepirkšanas speciālistes asistente
 ieva@sbunpartneri.lv
 
Pārdošana
   
Ivars Rušmanis  klientu konsultants - arhitekti, projekti  ivars@sbunpartneri.lv
Sarmīte Lemberga  klientu konsultante / e-veikala konsultante  sarmite@sbunpartneri.lv
Gaitis Pļevoks  klientu konsultants - galdniecības / durvju-logu ražotāji  gaitis@sbunpartneri.lv
Edgars Studens  klientu konsultants - veikali / veikalu tīkli  edgars@sbunpartneri.lv
Sentis Kārkliņš  klientu konsultants - projekti / bīdāmās sistēmas u.c.  sentis@sbunpartneri.lv
Nauris Eglītis  klientu konsultants - projekti / slēgšanas sistēmas u.c.  nauris@sbunpartneri.lv
Arvis Rūsis  klientu konsultants - galdniecības / durvju-logu ražotāji  arvis@sbunpartneri.lv
Inese Bukava  pārdošanas asistente  inese@sbunpartneri.lv
Normunds Cibis  klientu konsultants - arhitekti / projekti / IT  normunds@sbunpartneri.lv
 
Noliktava
   
Edgars Avdejenoks  noliktavas vadītājs  noliktava@sbunpartneri.lv
Gints Krastiņš  noliktavas darbinieks  noliktava@sbunpartneri.lv
Jānis Ļaksa  preču piegāde / plauktu serviss  noliktava@sbunpartneri.lv

Salonveikals
   
Normunds Cibis  veikala vadītājs / klientu konsultants

 salons@sbunpartneri.lv

Edgars Studens  klientu konsultants  salons@sbunpartneri.lv
 

 

 

 

Rekvizīti 
SB un Partneri SIA | Piedrujas iela 7A, Rīga, LV-1073 | vienotais reģistrācijas nr. LV40103146927
Tālrunis: 00371 67 113 070 | mob. tālr.: 00371 29 285 299 | e-pasts: info@sbunpartneri.lv 
 
Norēķinu konti:
DNB A/s, konta nr.: LV47 RIKO 0002013023866 | Swedbank A/s, konta nr.: LV03 HABA 0001408036650

 

Pērc izdevīgi!
Akcijas spēkā, kamēr preces ir mūsu noliktavā
Akcijas spēkā, kamēr preces ir mūsu noliktavā
3F-konsole, 315x200, brūna
EUR 3.75
EUR 5.00
Logu vidus eņģe, melna
EUR 5.73
EUR 8.19
Jostas klipsis, Ø 28mm
EUR 4.17
EUR 4.91
Brusu kurpes, 60x100
EUR 1.18
EUR 1.31
Piekaramā slēdzene KML 6002
EUR 10.84
EUR 15.48