Kā pasūtīt

Pie mums Jūs varat iegādāties vai pasūtīt  līdz pat 5000 dažādu preču un risinājumu, redzēt preču pieejamību noliktavā, sekot pasūtījuma izpildes statusam. SB UN PARTNERI e-veikalu Jūs varat izmantot 24 stundas diennaktī un 7 dienas nedēļā.
Pasūtījumu standarta precēm Jūs varat veikt tiešsaistē e-veikalā jebkurā diennakts laikā. Mēs Jūsu pasūtījumu apstrādāsim  darba dienās no pl. 8:00 līdz 17:00. Šajā laikā Jums ir iespējams arī saņemt konsultāciju no SB UN PARTNERI konsultantiem. 
 
Reģistrēšanās
Lai veiktu pasūtījumu, reģistrēšanās e-veikalā nav nepieciešama. Bet, ja vēlaties redzēt savu pasūtījumu statusu un vēsturi, iesakām aizpildīt reģistrēšanās formu.
Mūsu pastāvīgie klienti reģistrējoties iegūst iespēju izmantot tiem piešķirtos preču iegādes un apmaksas noteikumus un īpašās atlaides.
 
Pasūtījuma veikšana
Tiklīdz esat izvēlējušies vajadzīgās preces, ielikuši tās e-veikala grozā un apstiprinājuši savu pasūtījumu, Jūs saņemsiet pasūtījuma saņemšanas apstiprinājumu. Tuvākās darba dienas laikā mūsu konsultanti izvērtēs Jūsu pasūtījumu, pārbaudīs izvēlēto preču tehnisko saderību un pieejamību noliktavā. Ja pasūtījumā būs nepieciešams veikt korekcijas, sazināsimies ar Jums un izskaidrosim korekciju iemeslu un iespējamos risinājumus. Pēc pasūtījuma saskaņošanās preces rezervēsim un nosūtīsim Jums uz pasūtījumā norādīto e-pasta adresi faktūrrēķinu, uz kā pamata Jūs varēsiet veikt pasūtījuma apmaksu. Ja būsiet izvēlējušies preces, kas pasūtījuma veikšanas brīdī nav mūsu noliktavās, informēsim Jūs par iespējamajiem piegādes laikiem. Veicot pasūtījumu lūdzam ņemt vērā, ka informācijai par noliktavā pieejamajiem preču daudzumiem ir informatīvs raksturs. Par faktisko preču pieejamību Jūs informēs mūsu konsultanti pēc pasūtījuma apstrādes. Produktiem, kurus piedāvājam kā gatavus komplektus, atlikums noliktavā e-veikalā nav redzams, jo komplekta sastāvdaļas var tikt izmantotas vairākos komplektos un komplektācija notiek tikai, noformējot pasūtījumu. Orientējošu informāciju par iespējamo noliktavās pieejamo komplektu skaitu varat iegūt, aplūkojot atsevišķu komplekta sastāvdaļu atlikumu noliktavā. Komplekta sastāvdaļas uzrādītas tajā pašā e-veikala logā zem piedāvātajiem gatavajiem komplektiem. Par precīzu komplektu pieejamību noliktavā Jūs informēs mūsu konsultanti pēc elektroniskā pieprasījuma vai e-pasta saņemšanas.
 
Cenas
Cena visiem e-veikala produktiem tiek norādīta kā galīgā cena ar iekļautām pastāvīgā klienta atlaidēm (ja esat iegājis sistēmā kā reģistrēts klients) un pievienotās vērtības nodokli. Papildus pasūtījuma summā tiks iekļautas tikai piegādes izmaksas uz Jūsu norādīto adresi, ja izvēlējaties pasūtījuma saņemšanu ar piegādi.
 
Sortiments
Šobrīd mūsu e-veikalā Jūs varat iegādāties standarta preces standarta izmēros, standarta komplektācijā un biežāk pieprasītajās apstrādēs. Visi iespējamie apstrāžu un komplektācijas varianti ir doti produktu aprakstos. 
Par nestandarta izmēriem, apstrādēm un komplektācijas variantiem lūdzam jautāt mūsu konsultantiem, rakstos uz e-pastu: serviss@sbunpartneri.lv.
Ja e-veikalā neatrodat Jums vajadzīgo preci, lūdzam rakstīt mums vai telefoniski jautāt mūsu konsultantiem. Mēs centīsimies piemeklēt Jums optimālāko risinājumu.
 
Mūsu e-pasta adrese:serviss@sbunpartneri.lv 

Mēs pastāvīgi turpinām paplašināt e-veikalā pieejamo preču sortimentu un pilnveidot mūsu e-veikala funkcionalitāti.