LV RU EN
facebook Google+ twitter
Iepazīsties!

Uzticama un daudzpusīga detaļa fasādēm

Ārējo bīdāmo žalūziju sistēma FRONTSLIDE 60-60/matic

Vairumam cilvēku mājas celtniecība vai pārbūve pieder pie lielākajiem dzīves projektiem. Atbilstoši lielas ir arī īpašnieku dizainiskās un tehniskās prasības mājas izbūvei. Pēdējā laikā pasūtītāju, būvuzņēmēju un arhitektu sirdis ir iekarojusi ļoti praktiska un vienlaicīgi estētiska būvniecības detaļa – ārējās bīdāmās žalūzijas. Ar bīdāmajām žalūzijām iespējams individuāli veidot aizsardzību pret saules stariem un nevēlamu redzamību, kā arī, neaizņemot daudz vietas, piešķirt mājas fasādei jaunu, atraktīvu dizainu.

Šīs priekšrocības savienojumā ar Šveices uzņēmuma Hawa AG ilggadīgo pieredzi „bīdāmajā pasaulē” garantē dzīves kvalitāti un komfortu daudzu gadu garumā. Bīdāmās sistēmas fasādēm HAWA-Frontslide 60-60/matic izceļas ar mierīgu žalūziju slīdējumu, komfortablu montāžu un augstu slodzes izturību. Hawa AG nodrošina visus sistēmas komponentus un to savstarpējo saderību, tāpēc HAWA-Frontslide 60-60/matic apmierina visaugstākās funkcionālās un optiskās prasības.

„Matic” versijā sistēma ir aprīkota ar elektromotoru, kas spēj nodrošināt pat lielas stiklotas fasādes centralizētu aizsardzību pret saules stariem un nevēlamu redzamību. Komforts un patīkams klimats telpās ar vienu rokas kustību.

Estētisks, daudzveidīgs fasādes noformējums
HAWA-Frontslide 60-60/matic padara bīdāmās koka, metāla un vieglmetāla žalūzijas (max. biezums 28 - 40 mm, max. svars 60 kg) par pārliecinošu dizaina elementu. Komfortablā  montāža pie sienas vai griestiem, kā arī vienlaicīgā vairāku žalūziju vadība piedāvā plašas un individuālas iespējas fasādes izbūvē. Ar HAWA-Frontslide 60-60/matic iespējams paslēpt žalūzijas arī zem ēkas apšuvuma, taču būtībā tik atraktīvu dizaina elementu slēpt nemaz nav nepieciešams. Modernajā arhitektūrā bīdāmās žalūzijas apzināti tiek iekļautas fasādes dizaina projektā un spēj piešķirt ēkas tēlam gan mūsdienīgi atturīgu eleganci, gan nostaļģisku šarmu.

Pārdomāta kvalitāte līdz sīkākajai detaļai
Bīdāmajām žalūzijām nav jāparedz vieta atvēršanās rādiusam, kā tas ir tradicionālajiem slēģiem. Tās piedāvā lielāku brīvību balkonu un terašu izbūvē. Arī platas stiklotas fasādes iespējams aprīkot ar bīdāmajām žalūzijām bez tehniskām problēmām. Vēl kāda priekšrocība: arī vējainos laika apstākļos bīdāmo žalūziju aizvēršana / atvēršana ir ērta, stabila un neapgrūtināta.

Pret koroziju izturīgie materiāli un stabilā tehnoloģija ir speciāli attīstīta āra apstākļiem. Tā garantē Hawa bīdāmajām sistēmām raksturīgo vienmērīgo slīdējumu, augsto nodiluma izturību un nevainojamu funkcionalitāti arī pēc gadiem ilgas intensīvas lietošanas. Mehānisma uzbūve nodrošina sistēmas stabilitāti arī stipra vēja apstākļos. Nekādas klabēšanas un grabēšanas, neatkarīgi no laika apstākļiem.

Maksimāls komforts ar elektriskās strāvas palīdzību
Papildus priekšrocībām, kas raksturīgas manuālajai sistēmai HAWA-Frontslide 60/matic piedāvā pārdomātu elektrisko vadību, kas turklāt neprasa nekādu īpašu kopšanu. Automātiskās sistēmas priekšrocības novērtēs ikviens, ne tikai gados vecāki cilvēki, kam elektriskā vadība nozīmē sadzīves atvieglojumu. Jebkura cilvēka ikdienā būs patīkami un ērti atvērt / aizvērt žalūzijas, sēžot pie ēdamgalda vai laiski zvilnot gultā. Nav jāatver logs vai durvis, nav jāielaiž istabā ne aukstums, lietus un slapjdraņķis, ne arī karstas vasaras dienas tveice. Ar programmējamo taimeri bīdāmās žalūzijas var pat aizstāt modinātāju.

Pārbaudīta drošība ar inteliģentu vadības iekārtu
Sistēmas vadība ir vienkārša, funkcionalitāte pārbaudīta apjomīgos izturības testos un drošība dokumentēta Eiropas Savienības CE sertifikātā.

Saduroties ar kādu šķērsli, žalūzijas automātiski apstājas un pavirzās 10 cm atpakaļ. Tas novērš gan iespējamu savainojumu, gan žalūzijas vai mehānisma bojājumu. Inteliģentā vadības sistēma uzskaita motora apgriezienus un jebkurā brīdī fiksē žalūziju pozīciju. Tāpēc gadījumos, kad žalūziju kustību traucējis kāds šķērslis vai, piem., elektropadeves pārrāvums, pēc traucējumu novēršanas atlikušo distanci žalūzijas veic ar milimetra precizitāti. Optimālo kustības ātrumu u.c. vadības nianses atkarībā no žalūziju svara automātiski nosaka un iestāda sistēma pati.

Mājas kopējo drošības faktoru paaugstina arī taimeris, kas ne tikai iedarbina žalūzijas konkrētos, ieprogrammētos laikos, bet arī ar nejaušības ģeneratora palīdzību variē šos laikus 1 stundas intervālā, simulējot īpašnieku klātbūtni.

Lai arī sistēmas tehnoloģija atbilst visaugstākajām tehniskajām prasībām, HAWA-Frontslide 60-60/matic montāža izceļas ar diskrētumu visās situācijās. Sliedes un vadības mehānismu gan no iekšpuses, gan ārpuses aizklāj eleganta noseglīste. Vadības modulis, taimeris un barošanas bloks (spriegums 100 – 240 V ar frekvenci 60 – 60 Hz) integrēti zemapmetuma rozetē.

Arī akustiski sistēmas darbība ir neuzkrītoša. Pat maksimālā ātrumā sistēma ir klusāka kā citas izplatītākās automātiskās žalūziju sistēmas. Inovatīvais, pakāpeniskais kustības sākums un vienmērīgi bremzētā apstāšanās saudzē gan lietotāju ausis, gan sistēmas mehāniku.

Funkcionālā daudzpusība visām vajadzībām
Bīdāmo žalūziju automātiskā vadība ir savietojama ar mājas kopējo elektroinstalāciju sistēmu un kombinējama ar vēja vai gaismas sensoriem. Izmanotojot šo opciju, bīdāmās žalūzijas aizvērsies pašas, konstatējot,piemēram, noteiktu saules intensitātes pakāpi.

Ar tā saukto Master/Slave moduli iespējama arī centralizēta vadība līdz pat 34 žalūziju sistēmām. Šī iespēja izmantojama, lai, piemēram, darba laikam beidzoties, vienlaicīgi aizvērtu visas žalūzijas kādā iestādē vai uzņēmumā. Šādi arī ēkas fasāde „beidz darba dienu” reizē ar darbiniekiem.

 

< Atpakaļ
Pērc izdevīgi!
Izpārdošanas cenas spēkā, kamēr preces ir mūsu noliktavā.
Izpārdošanas cenas spēkā, kamēr preces ir mūsu noliktavā.
Profilcilindra rozete, ovāla, F1
no EUR 2.63
EUR 3.75
99EP/E evakuācijas slēdzene 45-92-20
no EUR 113.84
EUR 151.78
Bulldog brusu savienotāji
no EUR 0.54
EUR 0.77
ActiveStop komplekts 1 vērtnei
no EUR 98.33
EUR 115.68
590 kokskrūve, melna, 5 x 40 mm
no EUR 0.31
EUR 0.44
Jostas klipsis, Ø 40mm
no EUR 4.52
EUR 6.46
Atslēgu piekariņš SARKANA SIRDS
no EUR 4.85
EUR 5.70
Atslēgu piekariņš AUTO
no EUR 2.29
EUR 2.54
Blīve PRIMO ACF5250, balta/melna
no EUR 1.19
EUR 1.49
Blīve PRIMO AC5590, balta/bēša
no EUR 0.84
EUR 1.05
70 Garā uzlika BAC, alumīnijs F4
no EUR 4.68
EUR 7.20
70 Garās uzlikas WC, alumīnijs F2
no EUR 8.94
EUR 12.77
70 Garā uzlika WC, alumīnijs F4
no EUR 6.78
EUR 13.56
Profilcilindrs R50 28-28, niķelēts
no EUR 56.50
EUR 80.72
Lielrokturis SUSY, pulēts misiņš
no EUR 56.89
EUR 71.11
Profilcilindra rozete, ovāla, F1
no EUR 2.63
EUR 3.75