LV RU EN
facebook Google+ twitter
Iepazīsties!
ABACO - higiēnisks un drošs tvēriens
Rokturi PAULA II-R ar antibakteriālu pārklājumu TVERAMAJĀ DAĻĀ uzticamai aizsardzībai pret mikrobiem - slimību izraisītājiem!

Jaunumi


DĀRGIE KLIENTI!

SB UN PARTNERI komanda ir ceļā uz jauniem horizontiem!
Jau tagad sākam darbu jaunā pārdošanas sistēmā un pavisam drīz atklāsim arī mūsu jauno mājaslapu un uzlaboto e-veikalu.

Lūdzu, esiet saprotoši, ja pārejas posmā saskaraties ar

  • ne tik ātrām atbildēm
  • nedaudz neprecīziem datiem par preču atlikumiem noliktavā
  • mazliet lēnāku un varbūt nedrošāku apkalpošanu un neparedzētām kļūmēm preču izsniegšanas dokumentos

Esiet droši, visas kļūdas izlabosim un kļūsim vēl labāki!


 

Eleganti vēsturiska durvju rokturu ģimene drošā izpildījumā

Vācu ražotāja P.Bisschop ārduvju drošības garnitūra GRĀFS CEPELĪNS 8827/1901 pagājušā gs. 30. gadu stilā. Roktura forma atgādina gaisa kuģi "Grāfs Cepelīns", kas divreiz pārlidojis Latviju 30. gados. Materiāls: melnināts nerūsējošais tērauds Ferro-style virsmas apstrādē - izturīgs pret koroziju arī sālsūdens vidē, lieliski piemērots arī piejūras klimata zonām.
Modelis GRĀFS CEPELĪNS pieejams arī kā iekšdurvju garnitūra un dažādu tipu logu rokturi gan moderniem, gan vēsturiskiem logiem.
Kopējo ēkas vēsturisko stilu papildina arī eņģes Ferro-style virsmas apstrādē.

PREMIUM klases rokturi par īpaši pievilcīgu cenu

Drosme tiekties uz perfektu rezultātu!
Tā par sevi saka mūsu partneris, vācu rokturu ražotājs FSB no Brākeles, kas šogad svin savu 140. gadskārtu.


Piedāvājam arī Tev PERFEKTU rokturi par PERFEKTU cenu!
Izcila kvalitāte, elegants dizains, augsta slodzes izturība, īpaši noturīga apstrāde.
PREMIUM klases rokturi 1035 un 1107 īpaši noturīgā melnā apstrādē ar 30% ATLAIDI!

GEZE ActiveStop - daudzpusīgs komforts un drošība

Ērta fiksācija atvērtā stāvoklī bez atdurēm un fiksatoriem. GEZE ActiveStop notur durvis vēlamajā pozīcijā pat spēcīga caurvēja gadījumā.
Kontrolēta atvēršanās. GEZE ActiveStop laicīgi apstādina arī strauji atgrūstas durvis, maigi atverot tās līdz iestatītajai pozīcijai un neļaujot tām bojāt sienu vai mēbeles.
Klusa un kontrolēta aizvēršanās. GEZE ActiveStop asptādina strauji aizcirstas durvis, maigi aizver tās, saudzējot gan iemītnieku dzirdi un pirkstus, gan durvju vērtni un kārbu.


IEPAZĪŠANĀS CENA  - 15%!

Antibakteriāls pārklājums FSB rokturiem

Cik bieži mēs ikdienā pieskaramies durvju rokturiem, logu rokturiem, margām? Biežāk, kā spējam apzināties... Kur vien mūsu rokas pieskaras, tās satiekas ar visdažādākajiem mikrobiem - slimību izraisītājiem. Lai pret to aizsargātos, visur, kur nepieciešams nodrošināt maksimālu higiēnas līmeni, ieteicams izmantot furnitūru ar jauno, antibakteriālo FSB pārklājumu AIC alumīnija un nerūsējošā tērauda virsmām. Jo īpaši slimnīcās un pansionātos, kur infekciju risks ir paaugstināts un uzturas cilvēki ar pavājinātu imunitāti, virsmu tīrība var būtiski palīdzēt pazemināt inficēšanās risku.

Slēpts vērtnes atvēruma ierobežotājs un fiksators GEZE BOXER

Vērtnē integrēts un aizvērtā stāvoklī neredzams mehānisms  nofiksē vērtni bez durvju aizvērēja un fiksatora. GEZE BOXER ierobežo atvēršanās leņķi, radot iespēju atteikties no durvju atdures uzstādīšanas. Bez atdures durvju zonas estētika ievērojami uzlabojas, samazinās vietas, kur uzkrāties putekļiem, zūd aizķeršanās un paklupšanas risks, kā arī iespēja iespiest kāju vai mantas starp vērtni un atduri.
GEZE BOXER ļauj nofiksēt vēlamajā atvēruma leņķī bez redzamiem papildu tehniskiem elementiem.

ATHMER RAINSTOP® Automātiskais slieksnis bezbarjeru ārdurvīm

Bezbarjeru būvniecības un bezbarjeru dzīves nozīmīgums mūsdienās nemitīgi pieaug, taču arī tad, ja ārdurvis aprīkotas ar nulles slieksni un nodrošina pilnīgu bezbarjeru piekļuvi, vēja un lietus brāzmu, kā arī ielas trokšņu nokļūšana iekštelpās ir ļoti nevēlama parādība.
Jaunais ATHMER automātiskais ārdurvju slieksnis Rainstop® izpilda visas minētās prasības -  augstu izturību pret spēcīgu vēju un lietusgāzēm, izcilu skaņas izolāciju līdz pat 54dB un bezbarjeru risinājumu ārdurvīm. Athmer Rainstop® veiksmīgi izturējis MPA NRW sāls miglas testu, kā arī atbilst uguns-un dūmu drošo durvju prasībām.

Spēcīgi, ērti, klusi

SIMONSWERK durvju magnēti KEEP CLOSED - ideāls bezkontakta aizvēršanas risinājums mūsdienīgām iekšdurvīm. Bez elektrības pieslēguma, klusi, nenodilstoši un uzticami - gan koka, gan stikla durvīm! Un nekad vēl nav bijis tik vienkārši atvērt un aizvērt durvis bez trokšņa un ar minimālu, ergonomisku fizisko piepūli. Durvju fiksāciju aizvērtā stāvoklī patentētie magnēti garantē bez tieša kontakta. Magnētu turēšanas spēks ir iestatāms individuāli un pielāgojams katra lietotāja vajadzībām.

Atturīgs dizains un pārdomāta funkcionalitāte

Atveram durvis moderniem telpu konceptiem!

Jaunie FSB bīdāmo durvju rokturi piesaista skatienu un rada tīkamu piedzīvojumu rokai. Plaša apaļo un kantaino dizainu izvēle individuālās krāsu kombinācijās. Inovatīvais tehnoloģiskais risinājums apvieno slēgšanas, atvēršanas un bīdīšanas funkcijas vienā elementā.

WAVES® Gudrākais vēdināšanas risinājums jūsu mājoklim

Pateicoties unikālajai konstrukcijai, WAVES apvieno klusu darbību ar efektīvu piesārņotā gaisa nosūci. Pretēji ierastajiem vannaasistabu ventilatoriem, kas ieslēdzami ar slēdzi, WAVES nepārtraukti uzrauga gaisa kvalitāti un automātiski reaģē pēc nepieciešamības. Kad ejat dušā, ventilators sāk strādāt intensīvāk, lai nosūktu mitro iekštelpu gaisu. Sajūtot augstu smaržu vai smaku koncentrāciju - gan tualetē, gan virtuvē - ventilators nekavējoties rūpējas par gaisa nomaiņu. Ja ventilatora sensori neuzrāda ne paaugstinātu mitrumu, ne smakas, WAVES turpina darboties minimālā ventilācijas režīmā, uzturot veselīgu iekštelpu klimatu.

Automātisks roku dezinfekcijas dozators

Antiseptisks roku dezinficēšanas dozators, kas nodrošina roku higiēnu bezkontakta veidā. Dezinfikators tiek aktivizēts ar pietuvināšanas sensora palīdzību.
Automātiskais JNF roku dezinficēšanas dozators izmantojams gan iekštelpās, gan āra apstākļos.
Dozatora stenda augstums piemērots arī bērniem un cilvēkiem ratiņkrēslā.

Elegants un minimālisma stilā ieturēts risinājums sienām

Atšķirībā no tradicionālajām kājlīstēm, Ermetika Absolute Rush ļauj iestrādāt kājlīstes līdz ar sienas plakni. Padziļinātās kājlīstes perfekti papildina slēpto durvju kārbu sortimentu, radot dizaina nepārtrauktību un vienotu plūdumu.  Absolute Rush kājlīstes ļauj novietot mēbeles tieši pie sienas, likvidējot liekas atstarpes, un samazina vietas, kur uzkrāties putekļiem.
Sistēma piemērota apmestām un ģipškartona sienām. Profili izgatavoti no koka vai anodēta alumīnija.

Spēcīgs hidrauliskais vārtu aizvērējs VERTICLOSE-2

Universāls aizvērējs vārtiņiem ar 90° vai 180° atvēršanas leņķi un svaru līdz 150 kg. Integrētais priekšspriegojums, bezpakāpju vēršanās ātruma un gala piecirtiena regulēšana kopā ar Quick-Fix montāžas sistēmu garantē ātru un efektīvu uzstādīšanu. Estētiskais, kompaktais aizvērējs ir izturīgs pret skrāpējumiem un koroziju, kā arī pret lietu un salu. Tas ir projektēts speciāli izmantošanai āra apstākļos - aizvēršanās ātrumu neietekmē mitrums un temperatūras svārstības. VERTICLOSE-2 ar Higtech iekšējiem elementiem paredzēts lielām slodzēm un ilgam funkcionālajam mūžam.

HAWA FORTE izvelkamajiem skapjiem

HAWA FORTE ir Šveices ražotāja HAWA bīdāmo mehānismu sistēma augstiem izvelkamajiem skapjiem dzīvokļu, kā arī ofisu un sabiedrisko telpu efektīvai izbūvei. HAWA FORTE ir elegants un mūsdienīgs risinājums vienpusēji vai abpusēji izvelkamajiem skapjiem līdz pat 170/340 kg ar slēptām tehniskajām detaļām un rāmi nosedzošu priekšējo paneli. Papildus iespējams uzstādīt Soft-Closing mehānismu vēršanās kontrolei un vēl līdzsvarotākai kustībai. Ar HAWA FORTE iespējams izbūvēt viegli lietojamu un ietilpīgu izvelkamu skapi arī zem kāpnēm vai slīpiem griestiem.

Šaurākais risinājums Athmer sliekšņu pasaulē

Akustiskajām durvīm ar augstām skaņas izolācijas prasībām bieži tiek izmantoti dubultie blīvējumi. Tas attiecas arī uz automātiskajiem sliekšņiem, ka noblīvē durvju apakšu. Otrā falce parasti ir ļoti plāna, un tai nepieciešams iespējami šaurs automātiskais slieksnis. Jo īpaši, ja objektā tiek izmantotas maksimāli reducēta biezuma durvis.
Lai piedāvātu atbilstošu risinājumu, Athmer ir attīstījis līdz šim šaurāko tirgū pieejamo automātiskā sliekšņa variantu Schall-Ex® L-8/30 WS ar frēzējuma izmēru 8 x 30 mm.

Atver un aizver durvis ar elkoni vai apakšdelmu

Aktuālajā situācijā, kad pasauli apdraud nežēlīgais CORONA vīruss, vācu ražotājs FSB piedāvā inovatīvu risinājumu, kas ļauj atvērt un aizvērt durvis, nepieskaroties ar plaukstu durvju rokturim un tādējādi izvairoties no saskares ar baktērijām, kas dzīvo uz roktura virsmas. Speciālo elkoņuzliku var uzmontēt uz jebkura standarta nospiežamā durvju roktura.

Tik daudz var nozīmēt MAZĀK!

Jaunais FSB logu rokturis ar plug-in mini rozeti - piemērots gandrīz visiem koka, metāla un plastmasas profiliem.

Tehnisko elementu minimālisms un dizaina daudzveidība: līdz minimumam samazinātā rozete kombinējama ar 37 atšķirīgiem
alumīnija, nerūsējošā tērauda, misiņa un bronzas rokturu modeļiem.

Ārpus laika

Jauna, noturīga apstrāde - nerūsējošais tērauds graudaini matēts, melnināts

Inovatīva, firmā SÜDMETALL radīta virsmas apstrāde rustikāla tērauda izskatā. Neparastā krāsa veidojas kā harmoniska tumši brūno, pelēko un melno toņu simbioze. Virsma ir graudaini matēta un atturīgi mirdzoša. Tā izstaro senlaicīgu durvju kalumu šarmu, vienlaicīgi rūpējoties par augsvērtīgas gaisotnes iespaidu.

Unikāls minimālisms

Pārsteidzošs jaunums izsmalcinātam dizainam ar atturīgas elegances auru.
Durvju roktura rozete samazināta līdz minimumam -  ar diametru 30 mm tā neuzkrītošā un vienlaikus negaidītā veidā papildina minimālisma stilā veidotu interjeru un turpina FSB plug-in logu rokturu aizsākto furnitūras virzienu “Tik daudz var nozīmēt MAZĀK”.
Jaunā mini rozete kombinējama ar 53 alumīnija, nerūsējošā tērauda, misiņa vai bronzas rokturu modeļiem.

Minimālisms, elegance un transparence

Ar eņģu sistēmu TECTUS TEG 310 2D vācu ražotājs SIMONSWERK attīstījis estētisku, funkcionālu un vienotu risinājumu stikla durvju montāžai vienā plaknē ar sienu.
Vērtne, kārba, kā arī eņģes un magnētiskās slēgšanas elementi atrodas pilnībā vienā līmenī, tādējādi radot ideālu pamatstruktūru minimālisma dizainam kombinācijā ar maksimālu transparenci.

Dizaina rokturi ar horizontālu uzliku

Itāļu ražotāja OLIVARI jaunā horizontālā uzlika kā alternatīva tradicionālajai rozetei - vizuāli veido sava veida roktura fonu un pagarinājumu, rada vienota, integrēta elementa efektu ar spēcīgu vēstījumu un matēriju.

Uzlika aprīkota ar īpaši izturīgu roktura atsperi un horizontālo atduri, kas vienmēr liek rokturim atgriezties korektajā sākuma pozīcijā

Piemērota lielai slodzei, atbilst EN 1906 slodzes un noturības klases 4 prasībām.

Izturīgas gultņu eņģes durvīm līdz 140 kg BSW RD818

Smagām durvīm piedāvājam neizceļamas vācu ražotāja BSW gultņu eņģes RD 818:

  • Eņģu standarta modelis: 89 x 89 mm, matēti slīpēts nerūsējošais tērauds.
  • Maksimālā slodzes izturība: 140 kg.
  • Sertificētas pēc EN 1935, piešķirts CE sertifikāts.

TECTUS TE 680 3D FD - pārfalces ārdurvīm

Ar jauno slēpto eņģi TECTUS TE 680 3D FD viens no vadošajiem vācu eņģu ražotājiem SIMONSWERK attīsta tālāk jau lielu atzīnību guvušo produktu sēriju TECTUS un piedāvā slēpto eņģu risinājumu arī tradicionālām koka ārdurvīm ar pārfalci.

TECTUS TE 680 3D FD paredzēta līdz 160 kg smagām durvīm, tās ir pilnībā iebūvējamas vērtnē un rāmī, ērti regulējamas 3 dimensijās un aprīkotas ar vienlaidus caurejošu blīvējuma tehnoloģiju, kas nodrošina ārdurvīm nepieciešamo blīvējumu arī eņģu zonā.

WESER ZERO - dzīve ar komfortu

GUTMANN AG produktu tehniskais, kā arī arhitektoniskais izpildījums sniedzas pāri ierastajām robežām, radot telpu risinājumiem, kas ļauj būvniekiem un arhitektiem īstenot jaunas idejas un tiekties uz jauniem mērogiem.

Ar jauno 0 mm slieksni GUTMANN WESER ZERO ir veiksmīgi izstrādāts absolūts bezbarjeru risinājums grīdas sliekšņu konstrukcijām.

KLIENTU CENTRS

Piedrujas 7A, Rīga, sk.kartē;
P.- C. 8.00-18.00
Pk. 8.00-16.00
67113070 | 29285299
E-VEIKALS: 25715066
info@sbunpartneri.lv
E-VEIKALS: serviss@sbunpartneri.lv
Pieteikties konsultācijai


Izvēlies piegādi uz OMNIVA pakomātu!

 

Pērc izdevīgi!
Izpārdošanas cenas spēkā, kamēr preces ir mūsu noliktavā.
Izpārdošanas cenas spēkā, kamēr preces ir mūsu noliktavā.
99EP/E evakuācijas slēdzene 45-92-20
no EUR 128.02
EUR 170.69
Slēdzams logu rokturis Angelika, F9
no EUR 26.94
EUR 38.48
5753 Dubultfiksators vārtiem, melns
no EUR 55.18
EUR 78.83
590 kokskrūve, melna, 5 x 40 mm
no EUR 0.34
EUR 0.48
Jostas klipsis, Ø 40mm
no EUR 4.52
EUR 6.46
Atslēgu piekariņš SARKANA SIRDS
no EUR 4.85
EUR 5.70
Atslēgu piekariņš AUTO
no EUR 2.29
EUR 2.54
Blīve PRIMO AC5590, balta/bēša
no EUR 0.97
EUR 1.21
70 Garā uzlika BAC, alumīnijs F4
no EUR 5.12
EUR 7.88
70 Garās uzlikas WC, alumīnijs F2
no EUR 9.77
EUR 13.96
70 Garā uzlika WC, alumīnijs F4
no EUR 7.42
EUR 14.83
Lielrokturis SUSY, pulēts misiņš
no EUR 70.33
EUR 87.91