LV RU EN
facebook Google+ twitter
Iepazīsties!
ABACO - higiēnisks un drošs tvēriens
Rokturi PAULA II-R ar antibakteriālu pārklājumu TVERAMAJĀ DAĻĀ uzticamai aizsardzībai pret mikrobiem - slimību izraisītājiem!

Jaunumi


STRĀDĀJAM ZAĻAJĀ REŽĪMĀ
Lūdzam ievērot maksimālo apmeklētāju skaitu, kas vienlaicīgi drīkst atrasties Klientu centra telpās un sagatavot uzrādīšanai sadarbspējīgu Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu! Plašāka informācija šeit.


JAUNA, IZTURĪGĀKA ALUMĪNIJA APSTRĀDE FSB ROKTURIEM

2017. gadā vācu ražotājs FSB ar virsmas apstrādes inovāciju no jauna atdzīvinājis savu iemīļoto materiālu - alumīniju. Inovatīvā apstrādes tehnoloģija ļauj uzlabot gan materiāla estētiskās, gan tehniski funkcionālās īpašības. FSB dēvē jauno apstrādi par strūklotu, krāsaini eloksētu alumīniju, ar to apzīmējot ilgstošas pētniecības un komplicētu rūpnīcas testu rezultātu attīstīto jauno produktu – eloksētas (anodētas) krāsas, kuru pamatā ir ar smalku strūklu apstrādāta, pret fizisku iedarbību izturīgāka, samtaini matēta alumīnija virsma, kas piesaista ar īpašu, neatdarināmu spīdumu un iepriekš nepieredzētu haptisko kvalitāti.

Raugoties no tehniski funkcionālā skatpunkta, alumīnija virsma strūklošanas rezultātā kļūst  blīvāka, līdzīgi kā tas notiek kalšanas procesā. Salīdzinot ar tradicionāli apstrādātu un eloksētu alumīniju, paaugstinās strūkloti eloksētās virsmas izturība pret sitieniem un skrāpējumiem.

FSB piedāvātās eloksētās (anodētās) krāsas balstās uz klasiskajām metāliskajām krāsām, ar kurām durvju un logu furnitūras nozares ražotnes jau kopš 1950.-ajiem gadiem cenšas pielīdzināt alumīnija virsmas īstajiem, durvju un logu furnitūrai tipiskajiem metāliem. Ja agrākos laikos alumīnijs tika uztverts kā finansiāli pievilcīga alternatīva privātā sektora būvniecībā, kad pasūtītājs nevarēja vai negribēja atļauties masīva misiņa vai bronzas durvju aprīkojumu, šodien alumīnijs ir pierādījis savu lomu kā pastāvīga opcija arhitektūrā un izsmalcināta dizaina iekštelpu apdarē.

Aktuālās dizaina tendences, kas, piemēram, autoindustrijā jūtamas kā klasisko sudraba krāsas alumīnija toņu popularitātes zudums, kļūst arvien manāmākas arī durvju un logu sfērā. Apzināti tiek meklēta saite ar metālu un tā dabīgajiem krāsu toņiem – apzīmējums “krāsains” ar nozīmi “raibs” savu aktualitāti ir zaudējis. Furnitūras elementi tiek apzināti akcentēti metāliskajās krāsās/apdarēs vai arī gluži otrādi - ieņem otrā plāna lomu kā daļa no vienotas krāsu toņu koncepcijas – jo īpaši tas raksturīgs eloksēto vai pulverkrāsoto logu un fasāžu profilu dizainos.
Arī šī stila objektiem FSB piedāvā atbilstošus akcentus: vienota krāsu toņa dizainu harmoniski papildina apzināti pielietots jaunās, strūkloti matētās virsmas gaismu atstarojošais efekts.
FSB turklāt orientējas ne tikai uz iepriekš pieminētajiem “īstajiem” metāliem, atainojot alumīnija virsmā to dažādās patinas pakāpes, bet neaizmirst arī ejošākās fasāžu profilu asptrādes –  C33 un C35 (EURAS). Jaunās alumīnija virsmas apstrādes katrā ziņā paver jaunas un vēl neredzētas dizaina izveides iespējas.

Jaunās FSB asptrādes. Pārskats:
F3 - 0310 alumīnijs graudaini matēts, eloksēts misiņa krāsā
F4 - 0410 alumīnijs graudaini matēts, eloksēts bronzas krāsā
F5 - 0510 alumīnijs graudaini matēts, eloksēts vidēji tumšas bronzas krāsā (C33/EURAS)
F7 - 0710 alumīnijs graudaini matēts, eloksēts tumšas bronzas krāsā (C34)
F8 - 0810 alumīnijs graudaini matēts, eloksēts melnā krāsā (C35/EURAS)
2110 alumīnijs graudaini matēts, eloksēts vidēji gaišas bronzas krāsā (C31)
2210 alumīnijs graudaini matēts, eloksēts gaišas bronzas krāsā (C32)

Strūklotā, krāsaini eloksētā (anodētā) virsma visos minētajos krāsu toņos pieejama visiem FSB alumīnija rokturu modeļiem.

Vēsture: alumīnijs + FSB
Jau no pašiem pirmsākumiem alumīnijs tika izmantots kā “hi-tech” materiāls it visur, kur bija nepieciešams nodrošināt vienlaicīgi gan materiāla vieglumu, gan izturību. Alumīnijs ir neaizvietojama izejviela gan kosmosa industrijā, gan lidaparātu un autobūvē, radot iespēju šajās nozarēs realizēt nozīmīgas un iespaidīgas inovācijas. Sākot ar 20. gs. otro pusi alumīnijs sāka savu uzvaras gājienu arī iekštelpu arhitektūrā un dizainā: tā tehnoloģiskā slava, kā arī patīkamās haptiskās īpašībās apvienojumā ar sudrabaini mirdzošo virsmu pavēra jaunu horizontu metālu pielietošanas iespējās, jo īpaši iekštelpu dizainā, un būtībā sagatavoja nerūsējošā  tērauda  straujo un panākumiem bagāto attīstību.
Taču tirgus arvien vairāk pieprasa dažādas dizaina alternatīvas, jo īpaši, ja mērķis ir apzināti dizaina akcenti vai arī ja pasūtītājam jau apnicis nerūsējošā tērauda nemainīgi perfektais vizuālais tēls.
Uz 1920.-os gados gūtajām zināšanām alumīnija apstrādes tehnoloģijās vēl šodien balstās vairākas FSB rokturu sērijas no šī brīnumainā materiāla. Gadu gaitā FSB speciālisti ir pilnveidojuši apstrādes tehnoloģijas ar komplicēti veidotas procesu organizācijas palīdzību, kas, optimāli kombinējot roku darbu un industriālo ražošanu, ļauj no alumīnija izveidot visdažādāko formu rokturus – neatkarīgi, vai tas ir ģeometriski stringrs “klasiķis” vai plaukstas formu atveidojošs Johanesa Potentes meistardarbs. Tādējādi katrs alumīnija rokturis ir oriģinālā (roku)darba – “(Hand-)made in Germany” – produkts un rūpīgi izveidots,  unikāls dizaina priekšmets.

 


Atpakaļ

KLIENTU CENTRS

Piedrujas 7A, Rīga, sk.kartē;
P.- C. 8.00-18.00
Pk. 8.00-16.00
67113070 | 29285299
E-VEIKALS: 25715066
info@sbunpartneri.lv
E-VEIKALS: serviss@sbunpartneri.lv
Pieteikties konsultācijai


Izvēlies piegādi uz OMNIVA pakomātu!

 

Pērc izdevīgi!
Izpārdošanas cenas spēkā, kamēr preces ir mūsu noliktavā.
Izpārdošanas cenas spēkā, kamēr preces ir mūsu noliktavā.
Slēdzams logu rokturis Angelika, F9
no EUR 23.30
EUR 33.28
99EP/E evakuācijas slēdzene 45-92-20
no EUR 128.02
EUR 170.69
5753 Dubultfiksators vārtiem, melns
no EUR 55.18
EUR 78.83
590 kokskrūve, melna, 5 x 40 mm
no EUR 0.34
EUR 0.48
Jostas klipsis, Ø 40mm
no EUR 4.52
EUR 6.46
Atslēgu piekariņš SARKANA SIRDS
no EUR 4.85
EUR 5.70
Atslēgu piekariņš AUTO
no EUR 2.29
EUR 2.54
Blīve PRIMO ACF5250, balta/melna
no EUR 1.34
EUR 1.67
Blīve PRIMO AC5590, balta/bēša
no EUR 0.94
EUR 1.17
70 Garā uzlika BAC, alumīnijs F4
no EUR 5.12
EUR 7.88
70 Garās uzlikas WC, alumīnijs F2
no EUR 9.77
EUR 13.96
70 Garā uzlika WC, alumīnijs F4
no EUR 7.42
EUR 14.83
Profilcilindrs R50 28-28, niķelēts
no EUR 56.50
EUR 80.72
Lielrokturis SUSY, pulēts misiņš
no EUR 60.30
EUR 75.37