LV RU EN
facebook Google+ twitter
Iepazīsties!

Kontakti

SB UN PARTNERI KLIENTU CENTRS

Piedrujas iela 7A, LV-1073, Rīga, skatīt kartē;
P. - Pk. 8.00 - 18.00
Sākot ar 01.10.2020 darba laiks piektdienās 8.00 - 16.00
+371 67 113 070; +371 29 285 299
info@sbunpartneri.lv
E-VEIKALS: serviss@sbunpartneri.lv
www.sbunpartneri.lv
Pieteikties uz konsultāciju

 

Administrācija    
Sabīne Beca  valdes locekle / direktore  sabine@sbunpartneri.lv
Evita Zvirgzdiņa  prokūriste / mājas lapas administratore / debitoru grāmatvede  evita@sbunpartneri.lv
Nauris Eglītis  projektu vadītājs - organizācija  nauris@sbunpartneri.lv
Anda Ščerbinska  galvenā grāmatvede - nodokļu, finanšu speciāliste
 anda@sbunpartneri.lv
Lilita Odzule  iepirkšanas speciāliste  lilita@sbunpartneri.lv
Normunds Sils
 iepirkšanas speciālists
 sils.normunds@sbunpartneri.lv
 
Pārdošana
   
Ivars Rušmanis  pārdošanas projektu vadītājs
 ivars@sbunpartneri.lv
Inese Bukava  klientu konsultante / e-veikala konsultante  inese@sbunpartneri.lv
Gaitis Pļevoks  klientu konsultants - galdniecības / durvju-logu ražotāji  gaitis@sbunpartneri.lv
Sentis Kārkliņš  klientu konsultants - projekti / bīdāmās sistēmas u.c.  sentis@sbunpartneri.lv
Nauris Eglītis  klientu konsultants - projekti / slēgšanas sistēmas u.c.  nauris@sbunpartneri.lv
Arvis Rūsis  klientu konsultants - galdniecības / durvju-logu ražotāji  arvis@sbunpartneri.lv
Normunds Cibis  klientu konsultants - arhitekti / projekti / IT  normunds@sbunpartneri.lv
Eduards Piculs
 klientu konsultants  eduards@sbunpartneri.lv
Dzintars Lediņš  klientu konsultants  dzintars@sbunpartneri.lv
Jānis Ļaksa  preču piegādes koordinators  janis@sbunpartneri.lv
Edgars Rutkis  klientu konsultants  rutkis.edgars@sbunpartneri.lv
 
Noliktava
   
Edgars Avdejenoks  noliktavas vadītājs  noliktava@sbunpartneri.lv
Gints Krastiņš  noliktavas darbinieks  noliktava@sbunpartneri.lv
Inese Plūmīte  noliktavas darbiniece  noliktava@sbunpartneri.lv
Kristaps Stepans
 preču piegāde / plauktu serviss  noliktava@sbunpartneri.lv
 

 

Rekvizīti 
SB UN PARTNERI SIA | Piedrujas iela 7A, Rīga, LV-1073 | vienotais reģistrācijas nr. LV40103146927
Tālrunis: 00371 67 113 070 | mob. tālr.: 00371 29 285 299 | e-pasts: info@sbunpartneri.lv 
 
Norēķinu konti:
Luminor Bank A/s, konta nr.: LV47 RIKO 0002013023866 | Swedbank A/s, konta nr.: LV03 HABA 0001408036650

 

Pērc izdevīgi!
Izpārdošanas cenas spēkā, kamēr preces ir mūsu noliktavā.
Izpārdošanas cenas spēkā, kamēr preces ir mūsu noliktavā.
Profilcilindra rozete, ovāla, F1
no EUR 2.63
EUR 3.75
99EP/E evakuācijas slēdzene 45-92-20
no EUR 113.84
EUR 151.78
Bulldog brusu savienotāji
no EUR 0.54
EUR 0.77
ActiveStop komplekts 1 vērtnei
no EUR 98.33
EUR 115.68
590 kokskrūve, melna, 5 x 40 mm
no EUR 0.31
EUR 0.44
Jostas klipsis, Ø 40mm
no EUR 4.52
EUR 6.46
Atslēgu piekariņš SARKANA SIRDS
no EUR 4.85
EUR 5.70
Atslēgu piekariņš AUTO
no EUR 2.29
EUR 2.54
Blīve PRIMO ACF5250, balta/melna
no EUR 1.19
EUR 1.49
Blīve PRIMO AC5590, balta/bēša
no EUR 0.84
EUR 1.05
70 Garā uzlika BAC, alumīnijs F4
no EUR 4.68
EUR 7.20
70 Garās uzlikas WC, alumīnijs F2
no EUR 8.94
EUR 12.77
70 Garā uzlika WC, alumīnijs F4
no EUR 6.78
EUR 13.56
Profilcilindrs R50 28-28, niķelēts
no EUR 56.50
EUR 80.72
Lielrokturis SUSY, pulēts misiņš
no EUR 56.89
EUR 71.11
Profilcilindra rozete, ovāla, F1
no EUR 2.63
EUR 3.75